.

.

Попусти
Мачката во купот на животните diy сликарство се сметаат за Печатење на платно DMC 11CT 14CT Кинески Крстот Бод колекции Везана Поставите везови

Мачката во купот на животните diy сликарство се сметаат за Печатење на платно DMC 11CT 14CT Кинески Крстот Бод колекции

DEN 287.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени, 11CT unprinted, 14CT unprinted, 14CT печатени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Број На Модел На:
c813
Производи во категоријата