.

.

Попусти
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Црна мачка

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Црна мачка

DEN 685.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Производи во категоријата