.

.

Попусти
Утрото на Месечината Дома Слики Колекции 11CT Печатени 14CT Поставите DIY Модерен Стил Крст-бод Смета Везови Везана

Утрото на Месечината Дома Слики Колекции 11CT Печатени 14CT Поставите DIY Модерен Стил Крст-бод Смета Везови Везана

DEN 160.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT бело платно
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Производи во категоријата