.

.

Попусти
Радост недела Елегантен Девојка Сликарство крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелата

Радост недела Елегантен Девојка Сликарство крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелата

DEN 590.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT слика печатени, 14CT бело платно, 11CT бело платно, 11CT слика печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Производи во категоријата