.

.

Попусти
Кралот Моќ Модели Смета Крстот Бод DIY 11 14CT Крстот Бод Поставите Тибетската Mastiff Крст-бод Колекции Везови Везана

Кралот Моќ Модели Смета Крстот Бод DIY 11 14CT Крстот Бод Поставите Тибетската Mastiff Крст-бод Колекции Везови Везана

DEN 824.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
D354
Производи во категоријата