.

.

Попусти
Мини Преносни Силикони Патување Шишиња Козметички Шампон Лосион Сад Во 3 Бои

Мини Преносни Силикони Патување Шишиња Козметички Шампон Лосион Сад Во 3 Бои

DEN 27.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Спецификации:
60ml, 38ml
боја:
Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml/60ml
Број На Модел На:
G4G67
Материјал:
Силикони
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производи во категоријата