.

.

Попусти
50pcs 100ML airless шише пластика ,трговија на големо празни 100 ml лосион шише со airless пумпа може да се користи за Козметички Пакување

50pcs 100ML airless шише пластика ,трговија на големо празни 100 ml лосион шише со airless пумпа може да се користи

DEN 1869.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ML
Број На Модел На:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Тип На Единица:
многу (50 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
5.100kg (11.24lb.)
Пакет Големина:
25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)
Производи во категоријата