.

.

Попусти
50мл бела airless пумпа шише со сребрена Линија и јасно капа ,50 ml airless Козметички Сад со сребрена линија

50мл бела airless пумпа шише со сребрена Линија и јасно капа ,50 ml airless Козметички Сад со сребрена линија

DEN 1958.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Производи во категоријата