.

.

Попусти
1Pair Поправи Голем Пети Да Вистинската Позиција Прсти Надворешниот Уред Професионални Hallux Valgus Корекција Bunion Уред Orthotics Нога Нега

1Pair Поправи Голем Пети Да Вистинската Позиција Прсти Надворешниот Уред Професионални Hallux Valgus Корекција Bunion

DEN 117.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Бренд Име:
efero
Тип:
Ортопедски Материјали
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Други
Големина:
1pair
здравствена нега на производи:
Hallux valgus
Производи во категоријата