.

.

Попусти
Бесплатен превозот,100pcs/многу, 3ml Стакло се тркалаат на шише, парфем шише, напомна на Deodorant шише

Бесплатен превозот,100pcs/многу, 3ml Стакло се тркалаат на шише, парфем шише, напомна на Deodorant шише

DEN 1632.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Мулти, Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Виолетова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
gzp014-3
Големина:
3ml
боја:
Жолта, зелена, виолетова, злато
Капацитет:
3ml
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Производи во категоријата