.

.

Попусти
Бесплатен превозот,100pcs/многу, 3ml Стакло се тркалаат на шише, парфем шише, напомна на Deodorant шише

Бесплатен превозот,100pcs/многу, 3ml Стакло се тркалаат на шише, парфем шише, напомна на Deodorant шише

DEN 1452.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
златен капак, Сребро капак
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3ml
Број На Модел На:
gzp013-3
боја:
Злато, Сребро.
Капацитет:
3ml
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Производи во категоријата