.

.

Попусти
Дејвид додатоци 3 75mm YAMA солидна двојно лице сатен обичен лента 20yards,DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши,20Yc3343

Дејвид додатоци 3 75mm YAMA солидна двојно лице сатен обичен лента 20yards,DIY рачно изработени материјали, свадбен

DEN 200.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
Дејвид додатоци
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
75mm
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Производи во категоријата