.

.

Попусти
8yards/многу широк 3cm Ткаени Жакард Лента класичната Геометриски дизајн темно сина, црна за завеса и облека додаток LS-1166

8yards/многу широк 3cm Ткаени Жакард Лента класичната Геометриски дизајн темно сина, црна за завеса и облека додаток

DEN 187.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Шема:
Геометриски
Број На Модел На:
ls-1166
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Жакард
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
100% Полиестер
боја:
како Слика
Производи во категоријата