.

.

Попусти
Моден Жените Искинале Молив Водат Тексас Долго Панталона Тесни Фармерки Тенок Високо Половината Панталони Панталони Облека

Моден Жените Искинале Молив Водат Тексас Долго Панталона Тесни Фармерки Тенок Високо Половината Панталони Панталони

DEN 298.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
дупка
Ткаенина Тип:
Тексас
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Тип:
Висок
Панталона Стил:
Молив Панталони
Пол:
Жените
Производи во категоријата