.

.

Попусти
Топла продажба 2017 Нов стил на Жените ОЛ висока Половината Комбинезони формална Работа Панталони западен стил панталони Плус Големина XS-XXXXXL

Топла продажба 2017 Нов стил на Жените ОЛ висока Половината Комбинезони формална Работа Панталони западен стил панталони

DEN 431.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
55 / 510
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копчето,Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
боја:
Црна
Појас содржат или не:
Појас не е вклучуваат
Големина:
XS / S / M / L / XL / XXL / XXXL / XXXXL / XXXXXL
Производи во категоријата