.

.

Попусти
Уникатен Пластични Свинче Банка Креативни Цртан Филм Поштенско Сандаче Пари Кутија Европски Стил Пари Заштеда Кутија Персоналните Деца Свинче Банка

Уникатен Пластични Свинче Банка Креативни Цртан Филм Поштенско Сандаче Пари Кутија Европски Стил Пари Заштеда Кутија

DEN 680.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Mikeshea
Број На Модел На:
пари кутии свинче банки
Материјал:
Пластични
Обликот:
поштенско сандаче
Стил:
Модерна
Употреба:
Дома Декорација, Свинче банки
Материјал:
Пластични
Големина:
10*10*20cm(3.9*3.9*7.9)
Функција:
Свинче Банки
Погоден за:
Art & Колекционерски
Име:
Свинче Банки
Производи во категоријата