.

.

Попусти
Ј. Quinn Женска Паричници Вистинска Кожа Патент Црвено Жените Паричникот Calfskin Женската Чанта Луксузен Бренд Долго Крава Дами Purses Bifold

Ј. Quinn Женска Паричници Вистинска Кожа Патент Црвено Жените Паричникот Calfskin Женската Чанта Луксузен Бренд Долго

DEN 575.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
130g
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Број На Модел На:
92003
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Објектот Ширина:
3.5
Бренд Име:
Ј. Quinn
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
cowhide кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
10cm
Објектот Висина:
18.5cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
боја:
Црвено Црна, Кафена И Розова Кафе
Е Прилагодена:
Yes
Тврдост:
Мека
Виткање Паричник:
bifold
Се Продава Point1:
дами паричник
Се Продава Point2:
Жена Патент Паричник
Се Продава Point3:
кожен паричник
Се Продава Point4:
Дама Паричник
Се Продава Point5:
Женски Долго Паричници
Се Продава Point6:
Луксузен Бренд Кожен Паричник Жена
Производи во категоријата