.

.

Попусти
(4pcs/многу)Паркинг Сензор ПОКРИЕ КАПА RETAINER, УЛТРАЗВУЧНО СЕНЗОР, БР.1 За ТОЈОТА ХИБРИД AHR20 PREVIA, TARAGO ACR50 89348-28100

(4pcs/многу)Паркинг Сензор ПОКРИЕ КАПА RETAINER, УЛТРАЗВУЧНО СЕНЗОР, БР.1 За ТОЈОТА ХИБРИД AHR20 PREVIA, TARAGO ACR50

DEN 333.84

Износ
Залиха

Карактеристики

OSD Language:
Англиски
Тип:
Видлив
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Име На Модел:
89348-28100-C0
Точка име :
Паркинг сензор покрие/кап
ОЕМ:
89348-28100-C0
Боја:
Црна
Состојба:
Нови
Пакување:
Меур торба + тешко картон
Производи во категоријата