.

.

Попусти
2018 Пролет И Есен Нови Деца Патики Повик За Деца Чевли Catamite Еден Моден

2018 Пролет И Есен Нови Деца Патики Повик За Деца Чевли Catamite Еден Моден

DEN 162.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Бренд Име:
RUBU
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
Латекс
Функција:
Висина Зголемување На
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Пластични
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Обвивка Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Бела
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Производи во категоријата