.

.

Попусти
1PC Пица Печење Послужавник 9 инчен пица сад за Печење висок квалитет на јаглероден челик Non-Stick се пече пица пан топлина за пренос на добра J0507

1PC Пица Печење Послужавник 9 инчен пица сад за Печење висок квалитет на јаглероден челик Non-Stick се пече пица пан

DEN 114.96

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
2
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Инсерти
Број На Модел На:
J0507
Производи во категоријата