.

.

Попусти
JShine Бохемски Стил Мулти Слоеви Ѓердан за Жените Акрилик Монистра Декорација Tassel Изјава cc Долги Ѓердани Bihoux

JShine Бохемски Стил Мулти Слоеви Ѓердан за Жените Акрилик Монистра Декорација Tassel Изјава cc Долги Ѓердани Bihoux

DEN 129.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
исто како слик
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JINSE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Должина:
50cm
Број На Модел На:
N1817
Материјал:
Акрилик,Кристал,Цинк Легура
боја:
Бела, Црвена
Должина:
White
Тежина:
White
Повод:
партија,настан,секој ден,празник,подароци
Состојба:
Бренд Нови
Тип На Објект:
ѓердани привезоци,изјава ѓердан, долг ѓердан
Пад на превозот:
Поддршка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата