.

.

Попусти
Мулти Стилови Фото Locket Pendant Ѓердан Standard&Кристал Рамка Срце Облик Стакло Меморија За Складирање Pendant Ѓердан

Мулти Стилови Фото Locket Pendant Ѓердан Standard&Кристал Рамка Срце Облик Стакло Меморија За Складирање Pendant Ѓердан

DEN 91.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Синџир должина
Број На Модел На:
Повеќе Модели
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ROYALBEIER
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
18mm snap копчето
Функција:
snap накит
Материјал:
Легура&
боја:
Позлатен Сребрен
Компанија:
ROYALBEIER
Пакување:
OPP пакет
pendant ѓердан:
locket pendant
За:
Фото&Мали објекти за складирање
Производи во категоријата