.

.

Попусти
Бесплатен превозот модни дами накит полу-кружни вештачки камен разубавувањето девојки ѓердан двојно џемпер синџир

Бесплатен превозот модни дами накит полу-кружни вештачки камен разубавувањето девојки ѓердан двојно џемпер синџир

DEN 132.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
ENZE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
89
Pendant Големина:
5
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Производи во категоријата