.

.

Попусти
KUGUYS Мода Накит Oorbellen Акрилна Црвена Странци Pendant Ѓердан за Жените Трендовски Малку Чудовиште Ѓердан Џемпер Синџир

KUGUYS Мода Накит Oorbellen Акрилна Црвена Странци Pendant Ѓердан за Жените Трендовски Малку Чудовиште Ѓердан Џемпер

DEN 91.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Сет
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KUGUYS
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
63E
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
7.8 см/3*6.1 cm/2.4
Компатибилност:
no
Функција:
no
Производи во категоријата