.

.

Попусти
БАКНИ МЕ Нов Дизајн 2017 Изјава Ѓердан Мода Накит Смола Растенијата Меур Pendant Лента Синџир Лигавче Ѓердани

БАКНИ МЕ Нов Дизајн 2017 Изјава Ѓердан Мода Накит Смола Растенијата Меур Pendant Лента Синџир Лигавче Ѓердани

DEN 306.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
5*5.5 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
110cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl01101
Бренд Име:
kissme
Производство име :
Изјава Pendant Јаже, Верига Ѓердани &Pendant 2014
боја:
Црна
Точка Не:
xl01101
Материјали:
Легури,Смола,Јаже
Синџир Должина:
110cm
Тежина:
120g
Место на Потекло:
Qingdao
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Производи во категоријата