.

.

Попусти
Моден Писмо Ѓердани трговија на големо 316L не ' рѓосувачки челик писмо дизајн pendant ѓердан за жените накит

Моден Писмо Ѓердани трговија на големо 316L не ' рѓосувачки челик писмо дизајн pendant ѓердан за жените накит

DEN 60.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Carvort
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Синџир должина:
45см
Должина:
45cm
Производи во категоријата