.

.

Попусти
UKEN Жените Изјава Кристал Ѓердан Гроздобер Накит Rhinestones Макси Ѓердани & Приврзоци Колиер bijoux

UKEN Жените Изјава Кристал Ѓердан Гроздобер Накит Rhinestones Макси Ѓердани & Приврзоци Колиер bijoux

DEN 215.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
16*16cm
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
UKEN
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
N3814
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Повик,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
боја:
Гроздобер Сребро,Гроздобер Злато
Тежина:
129 grams
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
квалитет:
hight квалитет
Ѓердан Стил 1:
Chokers Ѓердани
Ѓердан Стил 2:
Изјава Ѓердани
Должина:
41+8cm
Производи во категоријата