.

.

Попусти
QIMING Злато Сребрен Накит Белата Поларна Мечка Ѓердан Привлече Убави Животни Ѓердан Pendant Накит за Подарок Bijoux

QIMING Злато Сребрен Накит Белата Поларна Мечка Ѓердан Привлече Убави Животни Ѓердан Pendant Накит за Подарок Bijoux

DEN 42.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
QIMING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
dd
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
видете во детали
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Мечка Ѓердан
експрес:
Бесплатен превозот
Прстен Количина:
1pcs
Пакување:
OPP вреќа
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
is_customized:
Yes
Производи во категоријата