.

.

Попусти
LINKWELL 18x18 Гроздобер Дрво Slat Езеро Правила Опуштете се Земе Долги Прошетки Уживаат во Слободното Време го Цитирам Burlap Перница Покрие Перница Маска

LINKWELL 18x18 Гроздобер Дрво Slat Езеро Правила Опуштете се Земе Долги Прошетки Уживаат во Слободното Време го Цитирам

DEN 383.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
CC1278
Техника:
Рачно изработени
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
кафе
Шема:
продавница
дизајн:
Езеро
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Фил:
без
Производи во категоријата