.

.

Попусти
Црна, сребрена волнени СТП кожа модел pillowcase дизајнер перница поставување на модерна

Црна, сребрена волнени СТП кожа модел pillowcase дизајнер перница поставување на модерна

DEN 813.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
500mm*500mm
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SexeMara
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
888
Материјал:
Помеша
Шема:
Модерна
Производи во категоријата