.

.

Попусти
Директна Продажба Мека Полиестер Влакна Сатен Шарени Чиста Зголеми Везени Ги Красат Перница Случај На Троседот Свадба Перница Дома Декор

Директна Продажба Мека Полиестер Влакна Сатен Шарени Чиста Зголеми Везени Ги Красат Перница Случај На Троседот Свадба

DEN 242.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
42x42 Cushion Cover
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
СОН КУЌА
Стил:
Twill
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Извезена
Материјал:
Сатенски
Патент:
Невидливи
перница core:
не вклучуваат
Големина:
42x42cm
Тежина:
90grams
Се чувствувам:
Мека
Возрасна Група:
Возрасен/Дете
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална
Дебелина:
Тенка
Производи во категоријата