.

.

Попусти
2 парчиња/многу 65x280mm 700ml Празна Цевка Стаклени Шишиња Со Плута Миризливи Чај Шишиња Транспарентно Високо Borosilicate Стаклени Шишиња

2 парчиња/многу 65x280mm 700ml Празна Цевка Стаклени Шишиња Со Плута Миризливи Чај Шишиња Транспарентно Високо Borosilicate

DEN 769.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Класификација:
Pipette
Број На Модел На:
700ml
Бренд Име:
BINFUL
Производи во категоријата