.

.

Попусти
Децата Пливаат Очила За Деца Анти Магла Пливаат Оптички Очила Момче Намалување на Отсјај Нуркање сурфање очила Девојка Око носат од 1 до 9 Y

Децата Пливаат Очила За Деца Анти Магла Пливаат Оптички Очила Момче Намалување на Отсјај Нуркање сурфање очила Девојка

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Ширина:
1.7 инчи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
XYU1011
Леќи Во Боја:
Повеќе
Леќа Висина:
1.2 инчи
рамка боја:
Повеќе
Пол:
Девојки
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
унисекс за момчиња/девојки/деца
спортски тип:
нуркање/пливаат/сурфање/капење
Повод:
повик/плажа/костими за капење/празник/SPA/Сурфање
Сезоната:
лето/есен
Модел:
унисекс момчиња девојчиња УВ заштита пливање очила
Функција:
пливање очила анти-магла
Големина:
прилагодливи бенд, една големина за деца на возраст под 9 години
Производи во категоријата