.

.

Попусти
4Pcs 5 инчен (125mm) Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Капка Брод

4Pcs 5 инчен (125mm) Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Капка Брод

DEN 70.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
BENGU
DIY Материјали:
Електрични
Подлога Материјал:
сунѓерот пена
Надворешниот Дијаметар:
5
Големина:
Sponge pad
Производи во категоријата