.

.

Попусти
3.2X82X150MM 3.7 V 6000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Напојување Банка Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Говорникот СРЕДИНАТА на електроника 3282150

3.2X82X150MM 3.7 V 6000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Напојување Банка Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Говорникот

DEN 335.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1pcs
Број На Модел На:
3282150
Номиналниот Капацитет:
6000MAH
Производи во категоријата