.

.

Попусти
Благослов Зборови Гроздобер Дрво марки за scrapbooking Печат Diy бележник дрво, гума печат Дневник деко carimbo Подарок stempels

Благослов Зборови Гроздобер Дрво марки за scrapbooking Печат Diy бележник дрво, гума печат Дневник деко carimbo Подарок

DEN 54.72

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Со Љубов, желба За вас, за да ви од мене, ти благодарам, забелешка на Благодарение
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Бренд Име:
sankilochan
Тип:
Стандард Печат
Производи во категоријата