.

.

Попусти
Кејт 200x300cm (6.5x10ft)Цртан филм Град Фото Позадина Фотографија Позадина Зграда Childen Позадини За Фото Студио

Кејт 200x300cm (6.5x10ft)Цртан филм Град Фото Позадина Фотографија Позадина Зграда Childen Позадини За Фото Студио

DEN 544.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (мм):
H100 X W150CM, H150 X W200CM, H150 X W220CM, H200 X W200CM, H200 X W300CM, H250 X W250CM, H300 X W300CM, H300 X W600CM, прилагодите контакт
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ZJ-HDO0179
Бренд Име:
кејт
Стил:
Зима
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Новороденче,деца,девојка,свадба
се применуваат:
партијата, децата позадини за фото студио свадба
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
Други Снабдување:
фото студио, фото реквизити,на вљубените фотографија позадина
клучен збор:
Свадба,Позадина,Слика,фотографија backdrops цвет
превозот:
Пакет Други Снабдување со фото реквизити,тули позадина
KEYWORD1:
позадина свадба,фото студио позадина,
KEYWORD2:
позадина фотографија,фото студио позадина
исто така се користи за да се:
фотографија студио потекло,фотографија backdrops цвет
Производи во категоријата