.

.

Попусти
Allenjoy фотографија позадина гроздобер дрво вратата ретро ѕид од тули позадина photocall фото студио печатени photobooth

Allenjoy фотографија позадина гроздобер дрво вратата ретро ѕид од тули позадина photocall фото студио печатени photobooth

DEN 333.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
NTJW-0080
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Производи во категоријата