.

.

Попусти
beibehang Убава блескави chrysanthemum цвеќиња подни плочки обичај големи фреско пвц погоден за носене животната средина водоотпорен кат

beibehang Убава блескави chrysanthemum цвеќиња подни плочки обичај големи фреско пвц погоден за носене животната средина

DEN 720.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Екстра Дебели,Животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
14641016
Производи во категоријата