.

.

Попусти
Обичај mural 3d позадина фото Апстракт планини и реката слика сликарство 3d ѕид мурали позадина за дневна соба ѕидови 3 d

Обичај mural 3d позадина фото Апстракт планини и реката слика сликарство 3d ѕид мурали позадина за дневна соба ѕидови

DEN 716.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Exfoliator
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
WDBH
Стил:
Пастирски
Производи во категоријата