.

.

Попусти
beibehang Нови ретро старите индустриски правец на имитација на дрво позадина ресторан, бар облека продавница кафе позадина de papel parede

beibehang Нови ретро старите индустриски правец на имитација на дрво позадина ресторан, бар облека продавница кафе

DEN 975.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
372202
Стил:
Гроздобер
кодирање:
1000
Производи во категоријата