.

.

Попусти
3D mural позадина Златно сонце Балкон шумата фото ѕид mural позадина стереоскопски 3d

3D mural позадина Златно сонце Балкон шумата фото ѕид mural позадина стереоскопски 3d

DEN 672.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Други
Број На Модел На:
1321
Стил:
Пастирски
Тип:
Не-плетени
Шема:
Златно сонце
Стил:
Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена:
Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба
Производи во категоријата