.

.

Попусти
Обичај Било која Големина Mural 3D Стерео Олеснување Убавина Позадина Ѕид Mural Позадина Дневна Соба Галерија на Уметноста Ѕид Хартија De Papel Parede

Обичај Било која Големина Mural 3D Стерео Олеснување Убавина Позадина Ѕид Mural Позадина Дневна Соба Галерија на Уметноста

DEN 463.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Број На Модел На:
MU2838
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Врежана
Производи во категоријата