.

.

Попусти
beibehang Персоналните сопствена позадина убави сон розова лебедово езеро пејзаж спалната соба дневна соба троседот телевизија позадина

beibehang Персоналните сопствена позадина убави сон розова лебедово езеро пејзаж спалната соба дневна соба троседот

DEN 672.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
15761036
Производи во категоријата