.

.

Попусти
beibehang позадина свила силуета зима пинк слива цвет дневна соба минималистички модерни декоративни сликарство 3d позадина

beibehang позадина свила силуета зима пинк слива цвет дневна соба минималистички модерни декоративни сликарство 3d

DEN 624.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
Производи во категоријата