.

.

Попусти
3d позадина обичај фото не-плетени 3d ѕид мурали позадина за дневна соба куќа од страна на реката декорација сликарство

3d позадина обичај фото не-плетени 3d ѕид мурали позадина за дневна соба куќа од страна на реката декорација сликарство

DEN 784.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Песочник
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH
Производи во категоријата