.

.

Попусти
Огромни мурали се прошири зелен простор три D стереоскопски позадина позадина дневна соба и спалната соба позадина 3d

Огромни мурали се прошири зелен простор три D стереоскопски позадина позадина дневна соба и спалната соба позадина

DEN 288.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
Квадратен Метар
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Материјал:
Растенијата
Функција:
Отпорен На Вода,Екстра Дебели,Животната Средина Пријателски
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
3d
Бренд Име:
FARLEOPARD
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Стил:
Корејската
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Производи во категоријата