.

.

Попусти
beibehang Плажа 3D морска ѕвезда кат сликарство обичај големи мурали пвц дебели водоотпорен носат - отпорни, зелена кат паста

beibehang Плажа 3D морска ѕвезда кат сликарство обичај големи мурали пвц дебели водоотпорен носат - отпорни, зелена

DEN 840.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла-Доказ
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Само-Лепило
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
lan
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
боја:
14445796
Производи во категоријата