.

.

Попусти
3D Обичај Позадини Луксузен Европската Гроздобер Стил Мурали Замокот Рим Колона Фото Ѕид Трудови за Дневна Соба Дома Декор

3D Обичај Позадини Луксузен Европската Гроздобер Стил Мурали Замокот Рим Колона Фото Ѕид Трудови за Дневна Соба Дома

DEN 1072.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
1 квадратни метри
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
RQ1124-20
Стил:
Модерна
боја:
Бела
Употреба:
Забава/Трговија/Домаќинство
Шема:
Blue Sky
Производи во категоријата