.

.

Попусти
Мажите Лекар Долг Ракав Улога Игра Костим Со 3D Дигитален Печатење За Возрасни Лекар Улога Игра Фенси Облека

Мажите Лекар Долг Ракав Улога Игра Костим Со 3D Дигитален Печатење За Возрасни Лекар Улога Игра Фенси Облека

DEN 571.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
FF108
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Бренд Име:
QLQ
Пол:
Мажи
Извор Тип:
празник
Знаци:
Т-маица
Компоненти:
Т-маица
Пол:
Машки
боја:
како на слика
Материјал:
Полиестер
Направи кориснички:
да, MOQ е 200 комплети.
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вклучуваат:
Т-маица
Објектот:
Партија
Предност:
фабриката директно
Регионот на Производство:
Кина
испорака:
3 дена
Производи во категоријата